Святкова Масляна у «КРОЦі»! — Університет «КРОК»

Святкова Масляна у «КРОЦі»!

09 березня 2016 Новини та події

9 березня 2016 року в Університеті «КРОК» знову панувала святкова атмосфера. Студентська рада Університету організувала й провела яскраве свято Масляної.

Студенти та співробітники «КРОКу» могли долучитися до святкування і скуштувати смачних млинців із маком, сиром, домашнім варенням та шоколадною начинкою, приготовлених представниками самоврядування всіх факультетів.

Учасники цього «смачного» заходу зібрали 534 гривні, що будуть направлені на благодійність.

Дякуємо всім, хто долучився до свята!

Особливу подяку висловлюємо студентам-організаторам та «КРОКівським» кулінарам: Ігорю Степанченку, Анні Шупило, Марині Коцур, Вадиму Донцову, Ніні Заярній, Борису Крамаренку, Вікторії Вовчок, Анастасії Коцюбі, Михайлу Романову, Дмитру Корсунівському, Євгенію Піщеву, Сергію Піж’янову, Музаффару Абассову.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Масляна / 9.03.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Святкова Масляна у «КРОЦі»!