Олімпіади в КЕПІТ — Університет «КРОК»

Олімпіади в КЕПІТ

01 березня 2016 Новини та події

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, стимулювання їхньої творчої праці, підвищення інтересу до якості навчання, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій з 29 лютого до 10 березня 2016 року проходять олімпіади для студентів 1–3 курсів зі спеціальностей: «Комерційна діяльність», «Маркетингова діяльність», «Економіка підприємства», «Оціночна діяльність», «Фінанси і кредит», «Розробка програмного забезпечення».

Олімпіада – це творче змагання студентів, великий досвід щодо визначення знань, умінь та здатності до виконання теоретичних та практичних завдань з нормативних дисциплін, циклів загальноосвітньої, гуманітарної, соціально-економічної, природничо-наукової та професійної підготовки.

Підготовку до олімпіади здійснюють висококваліфіковані викладачі: Лелюк О.О., Румик І.І, Пазєєва Г.М., Полєтаєв В.В.

Запрошуємо студентів долучатися та брати участь в олімпіадах.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Олімпіади у КЕПІТ

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 14 березня 2016 18:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Олімпіади в КЕПІТ