Брейн-ринг «Ерудит КРОКу» — Університет «КРОК»

Брейн-ринг «Ерудит КРОКу»

25 лютого 2016 Новини та події

24 лютого 2016 року на студентському тижні, присвяченому Дню народження Студради Університету, з великим успіхом пройшов брейн-ринг «Ерудит КРОКу».

В інтелектуальній битві взяли участь 27 студентів – представників різних факультетів та Коледжу: Станіслав Стеч, Юрій Груба, Сергій Трошин, Анна Андрєєва, Євгенія Єловська, Євген Піщев, Максим Костюк, Христина Луцюк, Віктор Книш, Музаффар Аббасов, Роман Дубенський, Олександр Андрієті, Денис Вакуленко, Анастасія Коцюба, Анастасія Магдік, Михайло Романов, Елла Сімченко, Маргарита Зайцева, Ліза Лір, Дмитро Громей, Олександр Воробйов, Ірина Сулима, Вікторія Вовчок, Борис Крамаренко, Тетяна Донченко, Анна Деректоренко, Микола Пєфтієв.

А перемогу, виборену в запеклій боротьбі, розподілили таким чином:
1 місце – команда «Дети Пахома», студенти факультету економіки та підприємництва
2 місце – команда «Саня, Громей и девчонки», збірна студентів юридичного факультету і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій
3 місце – команда «Чёткие эрудиты», студенти юридичного факультету

Особливу подяку висловлюємо організаторам брейн-рингу: Тетяні Крайовій (3 курс ЮФ), Ігорю Степанченку (3 курс ЮФ), Марині Коцур (2 курс ЮФ), Дмитру Корсунівському (4 курс КЕПІТу), Ірині Мельник (4 курс ФЕП), Ніні Заярній (1 курс ФЕП), Анні Шупило (3 курс КЕПІТу).

Дякуємо за участь та підтримку всім розумним, успішним і талановитим «КРОКівським» студентам!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Брейн-ринг / 24.02.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 10 березня 2016 08:57
Детальніше в цій категорії: « З музикою у серцях Олімпіади в КЕПІТ »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Брейн-ринг «Ерудит КРОКу»