День відкритих дверей в ККН та КЕПІТі

08 грудня 2012 Новини та події

День відкритих дверей в ККН та КЕПІТі8 грудня учні 9 класів знайомилися з коледжами Університету «КРОК». Продовжити навчання в школі чи розпочати здобувати професію після закінчення 9 класу – відповідь на це питання щороку шукають тисячі українських школярів. Тих, хто все ж схиляється до здобуття спеціальності на основі базової середньої освіти, 8 грудня приймали Коледж економіки, права та інформаційних технологій і Київський коледж нерухомості.

Гості Дня відкритих дверей коледжів могли дізнатися про особливості програм, отримати відповіді на питання щодо умов вступу і навчання, а також пройти безкоштовне профорієнтаційне тестування.

Коледж економіки, права та інформаційних технологій разом з традиційними програмами з економіки, права, комп’ютерних наук, проводить навчання за спеціалізованою програмою «КЕПІТ-Ексклюзив» (спеціальність «Фінанси і кредит»). Вона передбачає вивчення дисциплін базової професійної підготовки англійською мовою.

Київський коледж нерухомості своєю чергою є єдиним вищим навчальним закладом в Україні, що спеціалізується на наданні освіти у галузі нерухомості.

Знайомство з навчальними закладами пройшло цікаво та насичено, представники коледжів відповіли на всі запитання старшокласників та їхніх батьків.

Ви тут: Новини та події » День відкритих дверей в ККН та КЕПІТі