Університет «КРОК» відсвяткував День народження ФМВ — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» відсвяткував День народження ФМВ

09 грудня 2012 Новини та події

Університет «КРОК» відсвяткував День народження ФМВУніверситет «КРОК» відсвяткував тиждень факультету міжнародних відносин. У цьому році факультету виповнилося 13 років.

Студентська рада організувала насичену програму святкування. Протягом всього тижня в холі Університету проводилися веселі акції та конкурси, активні учасники яких вигравали солодкі призи. Енергійні студенти веселилися під час танцювального флеш-мобу. Тривала благодійна акція, до якої долучилося ще більше студентів та працівників Університету.

А в середу відбувся урочистий концерт, під час якого пройшла церемонія нагородження кращих старост факультету та кращих студентів за досягнення в науковій роботі. Університет «КРОК» висловлює подяку організаторам та всім, хто взяв участь у проведенні Тижня ФМВ!

Оновлено: Середа, 19 березня 2014 15:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» відсвяткував День народження ФМВ