SPG – учасник конкурсу «Реклама-фест» — Університет «КРОК»

SPG – учасник конкурсу «Реклама-фест»

05 лютого 2016 Новини та події

Члени студентської проектної групи SPG у грудні 2015 року взяли участь у Міжнародному конкурсі для студентів та школярів «Реклама-фест».

Конкурсне завдання було таким: самостійно або групою розробити і зняти рекламний ролик або розробити друковану та сувенірну продукцію. Результати необхідно було відправити оргкомітету Одеського національного економічного університету на перевірку.

До конкурсу долучилися Боднар Владислав, Волков Олег, Семилетков Олексій, Задорожня Наталя та Савич Євген. Координатором команди виступила Анна Андрєєва. Учасники конкурсу розробили концепцію відеоролика «Реклама для кожного», прописали сценарій, відібрали акторів та відзняли сюжет, залучивши до роботи студентську медіа-групу KMG.

За високий рівень підготовки організатори конкурсу висловили подяку учасникам від SPG і кафедрі маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК». Усі конкурсанти отримали сертифікати про участь та досвід організації роботи в рекламі та маркетингу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » SPG – учасник конкурсу «Реклама-фест»