Зачаровані грою: «КРОКівці» у захваті від театральної постановки — Університет «КРОК»

Зачаровані грою: «КРОКівці» у захваті від театральної постановки

11 грудня 2015 Новини та події

9 грудня 2015 року «КРОКівці» відвідали Театр імені Лесі Українки та переглянули виставу «Джульєтта і Ромео».

«Джульєтта і Ромео» – це класика, проте з перших моментів спектакль захопив переплетінням шекспірівського духу та сучасності. Кохання, біль, щастя, трагедія…  Прекрасна гра, яскраві костюми й талант сценариста залишили кожному глядачу незабутні враження. Сподобалося все: гарна музика, актори, костюми. Неймовірне потрапляння в образи. Неперевершена повнота емоцій, почуттів, хвилювань та захоплення.

Цей всесвітньовідомий твір Шекспіра так достовірно перегукується з сьогоднішньою українською реальністю. Ворожнеча, ненависть, помста в нашій ще зовсім недавно спокійній і доброзичливій Україні чимось нагадують Верону. Ненависть не може принести перемогу – тільки горе.

Не вистачає слів, щоб висловити захоплення виставою. Лише команда людей, які мають талант від Бога, здатна створити такий приголомшливий спектакль.

Студенти Університету «КРОК» висловлюють слова щирої вдячності за подаровані емоції та почуття і бажають творчому колективу театру натхнення, благополуччя, успіхів і процвітання!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зачаровані грою: «КРОКівці» у захваті від театральної постановки