День відкритих дверей в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

День відкритих дверей в Університеті «КРОК»

15 грудня 2012 Новини та події

День відкритих дверей в Університеті «КРОК»15 грудня 2012 року відбувся День відкритих дверей в Університеті «КРОК».

Знайомство з навчальним закладом відбулося цієї суботи, на захід завітали майбутні абітурієнти та їхні батьки. День відкритих дверей став чудовою нагодою познайомитися з вузом, дізнатися про особливості вступу, поспілкуватися з представниками адміністрації та побувати на захоплюючій екскурсії Університетом.

Цього разу одинадцятикласники отримали чудову можливість пройти безкоштовне профорієнтаційне тестування, що дає змогу дізнатися про власні схильності до певних професійних сфер, про найбільш сильні особисті якості і про те, в якій галузі їх можна застосувати найефективніше. Окрім цього кожен учасник профтестування отримав кваліфіковану консультацію від спеціаліста, який допоміг у складному виборі професії.

Університет, який цього року відзначив своє двадцятиріччя, славиться своїми спеціалізованими програмами та затишною атмосферою. Його студенти – майбутні фахівці з права, психології, економіки, менеджменту, міжнародних відносин і комп’ютерних наук – забезпечені усім необхідним для навчання та особистого розвитку.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День відкритих дверей в Університеті «КРОК»