Піраньї «КРОКу» відсвяткували День Святого Миколая разом! — Університет «КРОК»

Піраньї «КРОКу» відсвяткували День Святого Миколая разом!

19 грудня 2012 Новини та події

Піраньї «КРОКу» відсвяткували День Святого Миколая разом!19 грудня 2012 року відзначається улюблене свято солодощів - День святого Миколая. І в цей казковий вечір відбулася довгоочікувана зустріч всіх випускників освітнього проекту «Піраньї КРОКу» 2010 та 2011 років.

Святкування Миколайчика проходило в смарт-кафе «Bibliotech», зустріч почалася о 19:00. На всіх чекали приємні подарунки та найголовніше - це зустріч дружнього колективу.

Захід відвідали не лише випускники, а й координатори напрямків і тренери з якими студенти працювали протягом навчання, а саме Денис Дубравін, програмний керівник проекту, Оля Мозкова та Олександр Дзюба, тренери напрямку журналістики, Тарас Валігура, тренер медіа напрямку, Олена Береза, тренер івент-напрямку. Зустрілося близько 60 друзів, які в морозну ніч всі зігрівались теплим чаєм та активним спілкуванням між собою.

Під час зустрічі відбулося вручення призів переможцям «SPG School», які були присутні на святі. Окрім цього, відбувся розіграш подарунків від таємних друзів. Вечір розпочався із привітання Ірини Тулякової, керівника студентської проектної групи «SPG», яка утворилася завдяки проекту «Піраньї КРОКу». Презентація була насиченою, адже за короткий період «SPG» досягала і навіть перевершила очікувані результати в своїй проектній діяльності.

Університет «КРОК» вітає всіх учасників та випускників «Піраній КРОКу» з Новим роком та бажає всім наснаги до нових звершень!

Оновлено: Середа, 19 березня 2014 11:25

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Піраньї «КРОКу» відсвяткували День Святого Миколая разом!