Новому поколінню – оновлена освітня мережа — Університет «КРОК»

Новому поколінню – оновлена освітня мережа

26 жовтня 2015 Новини та події

16 жовтня 2015 року в м. Києві пройшов семінар на тему «Формування національної освітньої мережі для нового покоління», який відвідала Галина Богаченко, керівник проектів та програм управління міжнародного співробітництва.

На заході розглядалися принципово нові підходи до системи освіти. Зокрема, Сергій Переслегін, відомий літературний критик, публіцист та науковець, презентував доповідь «Новий гео-планетарний освітній канон». Володимир Нікітин, доктор культурології, кандидат архітектури, професор, та Юрій Чудновський, директор Міжнародного інституту урбаністики та регіонального розвитку, обговорювали тему «Освіта змісту, людини, суспільства та людства». Психолог та ігромайстер Олена Переслегіна провела з учасниками семінару гру «Освітня мережа для нового покоління», яка дозволила побачити картину різноманіття поглядів та тенденцій в освітній сфері України. Завершальним етапом семінару було обговорення планів на майбутнє.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новому поколінню – оновлена освітня мережа