Новий рік для дітей «КРОКу» — Університет «КРОК»

Новий рік для дітей «КРОКу»

23 грудня 2012 Новини та події

Новий рік для дітей «КРОКу»23 грудня 2012 року в актовій залі Університету відбулася новорічна феєрія для дітей працівників Університету. На свято завітало близько 200 діточок з батьками. Всі малята відвідали казку «Острів новорічних скарбів», а також завітали на солодкий стіл в новорічному кафе. Опісля вистави працювали «Новорічні студії» під час яких можна було навчитися майструвати власноруч вітальні листівки та новорічні орігамі. Діти співали пісеньки та водили веселі хороводи. Для всіх працювало музичне карооке та фотостудія, де можна було зробити родинне фото.

Діти дошкільного та шкільного віку брали участь в параді новорічних костюмів та натхненно показували власні творчі номери Діду Морозу, який уважно слухав та дивився і дарував подарунки дітлахам за їхні старання.

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності забезпечив маленьких гостей новорічними солодкими подарунками.

Університет «КРОК» бажає родинам щасливого Нового Року та здійснення омріяних сподівань і дитячих мрій!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новий рік для дітей «КРОКу»