Виставка «Справжні Українці» — Університет «КРОК»

Виставка «Справжні Українці»

30 вересня 2015 Новини та події

16–27 вересня 2015 року у виставкових залах Національної спілки художників України відбулася Всеукраїнська художня виставка «СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ».

Центральним образом виставки став образ українця: від видатних історичних постатей, відомих політиків до звичайної простої людини. Серед мистецьких творів був представлений портрет Дмитра Ткача (художник Олександр Ольхов), проректора з міжнародних зв’язків Університету «КРОК», Надзвичайного і Повноважного Посла України, доктора політичних наук, професора, талановитого митця, справжнього українця. Дмитро Іванович, відкривши 24 березня 1992 року в Будапешті (Угорська республіка) перше посольство нашої держави за кордоном, започаткував двосторонні відносини в дипломатичній практиці незалежної України.

Колектив Університету пишається Вами, Дмитре Івановичу!

Оновлено: Середа, 30 вересня 2015 14:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Виставка «Справжні Українці»