Відбувся перший виїзд у рамках проекту «КЕПІТ-Expert» — Університет «КРОК»

Відбувся перший виїзд у рамках проекту «КЕПІТ-Expert»

25 вересня 2015 Новини та події

25 вересня 2015 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Альона Поварчук і Джонатан Тела вирушили до м. Ірпеня, щоб розповісти місцевим учням про маркетингові ходи супермаркетів. Вони стали почесними гостями на першому засіданні лідерів міської шкільної ради, де обговорювалися плани на майбутній рік.

Учні активно брали участь у майстер-класах та проявляли зацікавленість темою, яку представляли студенти.

Нагадаємо, що «КЕПІТ-Expert» – це освітній проект для учнів 8–10 класів, у рамках якого студенти виступають експертами з питань економічної, екологічної, юридичної, комп’ютерної грамотності молоді та проводять корисні майстер-класи.

Оновлено: П'ятниця, 25 вересня 2015 20:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся перший виїзд у рамках проекту «КЕПІТ-Expert»