Шоу талантів визначило найкращих! — Університет «КРОК»

Шоу талантів визначило найкращих!

01 лютого 2013 Новини та події

Шоу талантів визначило найкращих!1 лютого 2013 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувся щорічний захід «КЕПІТ має талант!».

Незважаючи на зимову негоду і холод, студентам Коледжу було спекотно в січні, адже цілий місяць вони готувалися до заповітного виступу. Усі студенти Коледжу є талановитими та творчими особистостями, а «Шоу талантів» стало для них чудовою можливістю проявити себе.

Конкурсанти хвилювалися перед виходом на сцену, проте змогли продемонструвати чудові номери. Перед журі стояло складне завдання - визначити переможців, з чим воно гідно впоралося. Перемогу в конкурсі здобула студентка ІІ курсу групи «КЕПІТ-Ексклюзив» Сова Анастасія, яка виступила з вокальним номером.

Друге місце посів студент І курсу групи «КЕПІТ-Ексклюзив» Пукас Валерій, який представив приголомшливий степ.

Третє місце завоювала студентка Ковальчук Вікторія, яка навчається за спеціальністю «Комерційна діяльність» на І курсі.

Всього було представлено 9 творчих номерів. Переможці отримали кубки та медалі, інші учасники - грамоти, а глядачі відкрили нові неперевершені таланти Коледжу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Шоу талантів визначило найкращих!