Студенти відкрили театральний сезон — Університет «КРОК»

Студенти відкрили театральний сезон

21 вересня 2015 Новини та події

17 вересня 2015 року активісти Студентської ради переглянули французьку комедію в Театрі на Печерську.

Вистава «Блез» поставлена за однойменною п'єсою відомого французького драматурга і комедіографа Клода Маньє (1920–1983). Його вважають визнаним майстром комедії положень і особливо її музичного різновиду – водевілю. Свою першу п'єсу Маньє написав на кораблі для розваги пасажирів, а вже через кілька років став зіркою літератури, згодом – театру і кіно. За його сценаріями були зняті відомі французькі комедії: «Оскар», «Жо», «А де ти був, коли згасло світло?».

П'єса «Блез» побудована на зовнішніх комічних прийомах, різного роду непорозуміннях і помилкових діях. Події в ній розгортаються в шаленому темпі. Головний герой – бідний, але готовий до авантюр художник, який знайшов собі вигідну партію в особі доньки заможного бізнесмена. Вона не відрізняється красою, але це компенсується грошима її сімейки, яка в повному складі бажає подивитися на майбутнього чоловіка та зятя і його будинок. У невдахи ж немає навіть пристойної квартири, не кажучи вже про прислугу, а це обов'язкові атрибути гідного нареченого. Але в Парижі все можна знайти і всіх можна найняти. Тільки от у якості служниці бюро з підбору обслуговуючого персоналу надсилає недосвідчену сільську дівчину. І тут починається такий переполох, з якого не всім вдасться вийти, зберігши обличчя. Хто в підсумку залишився зі щитом, а хто на щиті – про це і повідав новий спектакль Театру не Печерську.

Оновлено: Понеділок, 21 вересня 2015 20:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти відкрили театральний сезон