Відкриття виставки Дмитра Ткача — Університет «КРОК»

Відкриття виставки Дмитра Ткача

07 лютого 2013 Новини та події

Відкриття виставки Дмитра Ткача7-го лютого 2013 року відбулося відкриття виставки художника-кераміста, Надзвичайного і Повноважного Посла України, проректора з міжнародних зв’язків, завідувача кафедри міжнародних відносин та інформації Університету «КРОК» Ткача Дмитра Івановича.

Вже давно стало традицією проведення в Університеті творчих зустрічей митців. Свою експозицію Дмитро Іванович присвятив 20-річчю від дня заснування Університету «КРОК».

На відкритті виставки були присутні поважні гості: Чебикін А.В., президент Національної академії мистецтв України, Бокотей А.А., ректор Львівської національної академії мистецтв, Тарасюк Б.І., Надзвичайний і Повноважний посол України, Огризко В.С., міністр закордонних справ України, Яковлєв М.І., головний вчений секретар Національної академії мистецтв України, Федорук О.К., доктор мистецтвознавства, академік Академії мистецтв України, Цибух В.І., Надзвичайний і Повноважний посол України, Плохій В.С., директор урядового контактного центру України, Халявко М.П., віце-президент Всеукраїнської асоціації «Нафтохімік України».

Від Університету «КРОК» зі вступним словом виступили ректор Лаптєв С.М., одна із засновників Університету Паращенко Л.І. та проректор з наукової роботи Наконечна Н.В.

На заході був присутній перший проректор Шаров О.І

На виставці представлені керамічні тарілки, на яких зображені сюжети на різноманітну тематику. Після відкриття відбулася неофіційна частина заходу, де відвідувачі мали змогу поспілкуватися між собою у неформальній обстановці.

Виставка триватиме до 15 травня 2013 року в ауд. 245. Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися із творчістю колеги та талановитого кераміста.

Оновлено: Вівторок, 18 березня 2014 12:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкриття виставки Дмитра Ткача