Розширене засідання Студентської ради Університету — Університет «КРОК»

Розширене засідання Студентської ради Університету

06 лютого 2013 Новини та події

Розширене засідання Студентської ради Університету6 лютого 2013 року відбулося розширене засідання за участю членів Студентської ради Університету «КРОК», студентських рад факультетів, коледжів та гуртожитків.

У рамках порядку денного було затверджено план роботи на друге півріччя 2012-2013 навчального року. Відбулося обговорення процедури проведення соціологічного опитування студентів, розглянуто питання участі студентів Університету в олімпіадах, а також участі в конференції трудового колективу «КРОКу». Крім того, обговорено питання про виконання правил внутрішнього розпорядку студентами, які проживають в гуртожитках.

На захід були запрошені представники адміністрації Університету, які долучилися до обговорення важливих стратегічних питань щодо розвитку самоуправління в Університеті.

Зокрема, участь у засіданні взяли Наконечна Н.В., Ковальчук Н.О., Кудак В.М., Момот Н.М., Кудряшова С.В., Червінська Т.М., Лічман Т.В., Тулякова І.С.

Наступна зустріч Студентської ради відбудеться 20 лютого 2013 року.

Оновлено: Вівторок, 18 березня 2014 12:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Розширене засідання Студентської ради Університету