Зустріч ЕКО «ЛОТОС» з екологами із Австрії — Університет «КРОК»

Зустріч ЕКО «ЛОТОС» з екологами із Австрії

06 лютого 2013 Новини та події

Зустріч ЕКО «ЛОТОС» з екологами із АвстріїЕкологічний клуб однодумців «ЛОТОС» отримав визнання на міжнародному рівні – про це свідчить зустріч членів клубу з представником Європейського інституту екологічної економіки Раймондом Маде, яка відбулася 6 лютого 2013 року в Університеті «КРОК».

Європейський інститут екологічної економіки (European Institute of Environmental Economics) є провідним консультантом у сфері стратегічного управління відходами, спеціалізується на відновленні ресурсів з твердих побутових відходів і створенні та реалізації стратегій повторного використання, утилізації та переробки в рамках політики Європейського Союзу.

В межах дослідження Європейським інститутом молоді Східної Європи на предмет обізнаності щодо екологічних проблем та готовності до їх вирішення КРОКівці увійшли до фокус-групи. Зустріч проходила у формі діалогу.

ЕКО «ЛОТОС» презентував результати своєї діяльності та надбання, що отримали позитивні відгуки від гостей. Результати роботи клубу були визнані такими, що здійснюються на високому європейському рівні. Зустріч відбулася за сприяння та за участю віце-президента правоекологозахисної організації «Зелений Тризуб» Олександра Назаровича Сагана, юриста та керівника проектів Європейського інституту екологічної економіки Андрія Закревського, голови приймальної комісії Університету «КРОК» Іщенко Людмили Володимирівни.

Оновлено: Вівторок, 18 березня 2014 11:11

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч ЕКО «ЛОТОС» з екологами із Австрії