Розпочався освітній проект «Піраньї КРОКу 3» — Університет «КРОК»

Розпочався освітній проект «Піраньї КРОКу 3»

23 лютого 2013 Новини та події

Розпочався освітній проект «Піраньї КРОКу 3»«Бізнес – освіті, освіта – бізнесу». Саме під цим гаслом 23 лютого стартував освітній практико-орієнтований проект «Піраньї КРОКу 3».

Проект покликаний створити умови для отримання актуальних практичних навичок і знань талановитими студентами Університету «КРОК» задля підвищення їхньої кваліфікації та конкурентоспроможності на ринку праці.

Цього року «Піраньї КРОКу» об’єднали понад 100 найкращих студентів старших курсів, експертів компаній-партнерів і викладачів Університету «КРОК». Протягом 2-х місяців учасники проекту відвідуватимуть практичні майстер-класи та лекції, вирішуватимуть реальні бізнес-кейси за напрямами «Аудит», «Банківська справа», «Юриспруденція», «Маркетинг», «Нr» і «Start-up».

Студентів навчатимуть експерти 12 соціально відповідальних компаній і організацій: аудиторська фірма «Аксьонова та партнери», Geneva Group International, Platinum Bank, Український маркетинг-клуб «Marketing Jazzz», ТОВ «Ернст енд Янг», JTI в Україні, Carlsberg Ukraine, юридична фірма «Арсенал», компанія «Smartdoc», компанія «Sayenko Kharenko», адвокатське об'єднання «БКТ Партнерс», адвокатське об’єднання «Адвокатська контора «Василик і Євстігнєєв», НГО «Український союз інвесторів». Найкращі «піраньї» кожного напряму будуть запрошені на практику до компанії-партнера та отримають у якості заохочення знижку на навчання.

Таким чином, Університет «КРОК» робить подальші кроки до розвитку своєї корпоративної соціальної відповідальності, створюючи додаткові можливості для професійного розвитку молоді та залучаючи до цього процесу відповідальний бізнес.

Оновлено: П'ятниця, 12 грудня 2014 19:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Розпочався освітній проект «Піраньї КРОКу 3»