Другий благодійний аукціон в Університеті «КРОК»! — Університет «КРОК»

Другий благодійний аукціон в Університеті «КРОК»!

21 лютого 2013 Новини та події

Другий благодійний аукціон в Університеті «КРОК»!21 лютого 2013 року відбувся другий благодійний аукціон за ініціативи Студентського Благодійного Товариства Університету «КРОК» «Серце у долоньках» та Студентської ради Університету.

Вже понад дев’ять років, КРОКівці опікуються вихованцями дитячого будинку-інтернату для дітей інвалідів у м. Цурюпинську Херсонської області.

На аукціоні були представлені композиції із бісеру у вигляді дерев та квітів у горщичках. Окрім робіт вихованців дитячого будинку-інтернату, на аукціоні можна було придбати творчі роботи наших студентів: мило домашнього приготування, смачні солодощі!

Університет «КРОК» висловлює подяку організаторам заходу та студентам, які представили свої вироби: Єщіганову Дмитру (4 курс, ФЕП), Філімоновій Ярославі (2 курс, ФМВ), Савичу Ярославу, (1 курс, ККН), Бабієнко Івану, (1 курс, КЕПІТ), Седакову Владиславу, (1 курс, КЕПІТ), Корсунівському Дмитру, (1 курс, КЕПІТ).

Творити добро легко!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Другий благодійний аукціон в Університеті «КРОК»!