Завершився тиждень Університету «КРОК» у школі № 258 — Університет «КРОК»

Завершився тиждень Університету «КРОК» у школі № 258

11 березня 2014 Новини та події

Завершився тиждень Університету «КРОК» у школі № 258З 11 по 14 березня 2014 року проходив Тиждень Університету «КРОК» у загальноосвітньому навчальному закладі № 258 Дніпровського району м. Києва. Відповідно до програми заходу відбулися зустрічі представників «КРОКу» із вчителями, школярами та їхніми батьками.

Учні початкової школи, які навчаються за програмами додаткової освіти, отримали в подарунок пам’ятні значки. Студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій провели презентаційні уроки з учнями 9-х та 10-х класів на економічні та правничі теми і теми, пов’язані з комп’ютерними технологіями. Для одинадцятикласників у школі було проведено пробне тестування з історії України.

Ми сподіваємося, що отримані результати дозволять учням більш реалістично оцінювати себе.

Оновлено: Середа, 26 березня 2014 22:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Завершився тиждень Університету «КРОК» у школі № 258