Університет «КРОК» - лідер міжнародної діяльності! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» - лідер міжнародної діяльності!

28 лютого 2013 Новини та події

Університет «КРОК» - лідер міжнародної діяльності!В останній день зими відбулося урочисте відкриття IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2013», в якій взяли участь не лише українські внз, а й навчальні заклади Європи та США.

Вузи та представництва іноземних країни знайомили потенційних абітурієнтів та їх батьків, педагогів, директорів шкіл України з умовами прийому в 2013 році, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном. Зокрема, традиційно, відвідувачі могли спостерігати експозиції виробників освітнього обладнання та інформаційних систем. В рамках виставки проходили науково-практичні конференції, семінари, «круглі» столи» та майстер-класи.

Зокрема, 28 лютого 2013 року відбулося нагородження вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації, які перемогли в рейтинговому виставковому конкурсі Гран-Прі.

Вітаємо Університет «КРОК» з отриманням перемоги у рейтинговому конкурсі у номінації «Лідер міжнародної діяльності» та отриманням Гран-Прі!

Вже другий рік поспіль Університет «КРОК» здобуває престижні нагороди, нагадаємо, що минулого року Університет «КРОК» було обрано «Лідером вищої освіти».

Оновлено: Понеділок, 17 березня 2014 17:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» - лідер міжнародної діяльності!