Вітаємо стипендіатів Erasmus Munduns! — Університет «КРОК»

Вітаємо стипендіатів Erasmus Munduns!

27 лютого 2013 Новини та події

Вітаємо стипендіатів Erasmus Munduns!З 27 по 28 лютого 2013 року проходила партнерська зустріч членів команди EMP – AIM (Erasmus Mundus) у м. Лінц, Австрія.

На заході були присутні представники європейських університетів, учасники стипендіальної програми. Університет «КРОК» представляв начальник управління міжнародного співробітництва Лотарєв А.Г.

В рамках заходу обговорювалися проблеми інформування студентів про програму, питання з приводу покращення умов подання документів, а також було оголошено номінантів на стипендію Erasmus Mundus.

Вітаємо студентку третього курсу, Анастасію Теппер, яка вчиться на програмі «КРОК-Лідер», з отриманням гранту на навчання в Європі! Студентка обрала Університет Пекс, що знаходиться в Угорщині. За кордоном дівчина навчатиметься протягом одного семестру та отримуватиме стипендію Erasmus Mundus!

Оновлено: Понеділок, 17 березня 2014 11:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо стипендіатів Erasmus Munduns!