General MBA від BSK — Університет «КРОК»

General MBA від BSK

28 квітня 2015 Новини та події

25 квітня у рамках модуля General MBA, який проводить Бізнес-школа «КРОК», у якості guest-спікера було запрошено Ярину Ключковську, керуючого директора Grou.

Ярина Ключковська – фахівець із 19-літнім досвідом. Вона очолює агентство у сфері управління репутацією та Public Affairs Grou, спеціалізується на управлінні репутацією, стратегії комунікацій, роботі з керівниками організацій, корпоративних комунікаціях та медіа-тренінгах. Більшу частину свого кар’єрного шляху вона очолювала комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній (Microsoft Ukraine, Group DF, UMC, Metro Cash & Carry Ukraine). У 2014 році Ярина брала участь у створенні та запуску Українського кризового медіа-центру і в якості його консультанта працювала з десятками очільників органів державної влади та їхніх прес-служб. Ярина була одним із засновників UAPR (Української асоціації зі зв’язків з громадськістю) та очолювала її правління у 2007–2008 роках.

Оновлено: Вівторок, 05 травня 2015 19:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » General MBA від BSK