Міс та Містер «КРОКу» – 2015 — Університет «КРОК»

Міс та Містер «КРОКу» – 2015

23 квітня 2015 Новини та події

22 квітня в Університеті відбувся щорічний конкурс «Міс та Містер КРОКу», організований департаментом зі студентських питань спільно з Культурним центром.

Незважаючи на прохолоду за вікном, у актовій залі Університету «КРОК» панувала гаряча атмосфера. Це й не дивно, адже відбувалося найяскравіше, найемоційніше та найочікуваніше шоу року «Міс та Містер Університету «КРОК» – 2015» – конкурс, який дозволяє розкрити творчі здібності, знайти нових друзів, вчить працювати в команді.

Щороку ми обираємо найяскравіших студента та студентку, які гордо носять звання Міс та Містера «КРОКу». Цього року радість глядачам дарували аж 19 учасників: 10 мужніх хлопців та 9 тендітних дівчат. Загальною темою конкурсу став усім відомий роман А. Дюма «Три мушкетери». За сценарієм шоу Кардинал та його помічники обирали серед учасників головних осіб – Мушкетера та  чарівну Леді. Учасники змагалися у різноманітних конкурсах (портфоліо, дефіле, візитка, талант та дефіле в стилі). Протягом усіх етапів потенційні Міс та Містер демонстрували свої найкращі якості, і перед журі було поставлено вкрай важке завдання – обирати кращих із кращих.

Заради об'єктивності оцінки до журі конкурсу було запрошено людей, які не мають жодного відношення до Університету. Тож за виконання цієї почесної місії взялися Ольга Гольцова, директор модельного агентства «Гоумодел», Сергій Неділько, президент молодіжної громадської організації «Клуб самозахисту «ГРАНІТ» та діючий тренер з рукопашного бою айкідо і самозахисту, Тетяна Гойко, голова молодіжної громадської організації «Україна, Молодість, Надія», директор дитячого клубу «Розумник», засновник організації «Волонтерський рух за життя», продюсер конкурсу «Молоді таланти – 2013», Дмитро Коренєв, провідний український фотограф.

Отже, за рішенням журі номінації розподілилися таким чином:
Містер дівочих мрій – Костянтин Сарафінас

Перший віце-містер – Олег Машовець

Міс Університету «КРОК» – Анна Шупило
Містер Університету «КРОК» – Вадим Донцов

І саме Анна та Вадим представлятимуть Університет протягом наступного року на різноманітних заходах.

Глядачі також обрали своїх фаворитів:
Міс глядацьких симпатій – Аліна Гольцева
Містер глядацьких симпатій – Олександр Белугін

Дякуємо всім, хто був причетний до створення цього неймовірного свята:  Денису Мігалю, Отарі Векуа, Альоні Карпенко, Ігорю Степанченку, В’ячеславу Назаренку, Девіду Вачілі, Олександрі Щеці, Альоні Бабат, Валерії Євтушенко, звукорежисеру Георгію Атрощенко, керівнику Театру танцю «КРОК» Інні Бєлозор, керівнику вокальної студії Сергію Дудку, заступнику директора Культурного центру Олександру Карапетяну, Анастасії Войтенко, Лілії Лавренюк, Ліані Шмаковій, Марині Коцур, Владу Даниленку, Яні Ященко, Даніїлу Бабенку, Поліні Костирі, Дмитру Корсуновському, Андрію Дерябкіну, Дмитру Рачинському, Олександру Петрусенку, Наталії Титаренко, Катерині Чабалі.

Особлива подяка режисеру-постановнику конкурсу Роману Дубенському та директору департаменту зі студентських питань Наталії Ковальчук.

«Il n'y a pas de perdants mais uniquement des gagnants»
Переможених немає, є лише переможці! Тож ми щиро вітаємо всіх учасників, зичимо їм подальших успіхів та чекаємо нових конкурсантів наступного року!

Оновлено: Вівторок, 28 квітня 2015 11:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міс та Містер «КРОКу» – 2015