Salida Cruzada – 8 кроків танго — Університет «КРОК»

Salida Cruzada – 8 кроків танго

23 квітня 2015 Новини та події

15 активістів Студентської ради відвідали Новий театр на Печерську та подивилися виставу «8 кроків танго».

У ній майстерно проведена паралель між пристрасним танцем і розвитком стосунків між чоловіком і жінкою.

Якщо ви танцювали танго, то знаєте про те різноманіття переживань і почуттів, що відображене в ньому. Цей запальний, загадковий танець поєднує дві душі, робить їх одним цілим. І не придумали люди більш чутливого і всеосяжного танцю, ніж танго. Як і інші, він має свою структуру. Перші 8 кроків початкові. Але кожна пара пройде їх по-своєму. Тому що танго – це насамперед імпровізація.

Зворушлива, з позитивним закінченням постановка про етапи кохання дозволяє провести час з користю і насолодою. Цікаво буде всім. Дуже вдало показані перші кроки: знайомство, пошук спільних тем для розмов, довіра, розвиток стосунків.

На виставі кожен зміг побачити або згадати себе: ті ж фрази, дії, емоції, розмови. Ну а якщо не себе, то коханого чи кохану, зрозуміти його чи її поведінку. У виставі все взято з життя, дуже точно підібрані жарти і афоризми. Останні кроки відображено так само добре, як і перші. Оригінальна і цікава фінальна частина.

Неперевершений гумор, віртуозна гра акторів, міміка, жести, характери – приголомшливі! Вражає тонкий психологізм.

Результат вистави – піднесений настрій і відчуття готовності до чогось добре відомого і водночас хвилюючого та незвіданого, що називається Кохання.

Не докладай стільки зусиль – все найкраще трапляється несподівано. Але все, що трапляється, має причину...

Оновлено: Четвер, 23 квітня 2015 19:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Salida Cruzada – 8 кроків танго