Зустрічі з першокурсниками в КЕПІТі — Університет «КРОК»

Зустрічі з першокурсниками в КЕПІТі

09 вересня 2013 Новини та події

Зустрічі з першокурсниками в КЕПІТіЗ 9 по 11 вересня 2013 року в актовій залі Університету проходили зустрічі зі студентами-першокурсниками. На цих зустрічах вони познайомилися із проектами Університету та проектами, які проводяться в Коледжі.

Представники екологічного клубу однодумців «ЛОТОС» розповіли про діяльність та акції, які проводить клуб, і в яких студенти можуть реалізувати свій «екологічний» потенціал. Представники «КЕПІТ-Експерту» представили свою роботу в електронній презентації у програмі «Рrezzi». Також виступила Студентська рада Коледжу, яка безпосередньо займається питаннями самоврядування. Також на цій зустрічі було розглянуто «Довідник першокурсника», який став подарунком від Університету. У цьому довіднику першокурсники розглянули розділи: загальні відомості про Університет; Корпоративний кодекс; Кодекс поведінки студентів. Сподіваємося, що після цієї зустрічі кожен студент знайде застосування своїм талантам.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустрічі з першокурсниками в КЕПІТі