Фахові видання Університету включено до РІНЦ — Університет «КРОК»

Фахові видання Університету включено до РІНЦ

20 вересня 2013 Новини та події

Фахові видання Університету включено до РІНЦШановні колеги!

Раді Вам повідомити, що фахові видання Університету економіки та права «КРОК» - «Правничий вісник Університету «КРОК» (психологічні, юридичні науки) та «Вчені записки Університету «КРОК» (економічні науки) – включені до міжнародної бази даних «Російський індекс наукового цитування» (РІНЦ).

За роз’ясненнями, наданими Міністерством освіти і науки України, у базі даних РІНЦ здійснюється відстеження цитування статей, що засвідчується відповідним показником імпакт-фактору РІНЦ. Тому для здобувачів наукових ступенів статті, опубліковані у виданнях України, включених до РІНЦ, можуть прирівнюватися до публікацій у наукових періодичних виданнях інших держав і на цій підставі включатися до числа публікацій, в яких відображаються основні наукові результати дисертації.

Оновлені вимоги та порядок подання матеріалів для публікації будуть розміщені на сайті Університету в жовтні 2013 року.

З повагою, редакційні колегії видань.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фахові видання Університету включено до РІНЦ