Конференція до дня народження М. Вербицького — Університет «КРОК»

Конференція до дня народження М. Вербицького

24 березня 2015 Новини та події

18 березня 2015 року в стінах Історико-меморіального музею Михайла Грушевського відбулась Науково-практична конференція, присвячена 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького та 150-й річниці першого публічного виконання національного гімну.

Організаторами заходу виступили Студентське наукове товариство Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» і Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія учнівської молоді».

У відкритті заходу взяли участь: директор Історико-меморіального музею Михайла Грушевського Панькова Світлана Михайлівна, кандидат мистецтвознавства, доцент, професор кафедри теорії, історії культури і музикознавства НАКККіМ Афроніна Людмила Сталівна, директор Київської Малої академії наук учнівської молоді Васинюк Володимир Олексійович та директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєва Людмила Петрівна.

Активну участь у науковому заході взяли учні гімназії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, спеціалізованої школи № 82 імені Т. Г. Шевченка І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови, Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка та студенти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Коледж економіки, права та інформаційних технологій на заході гідно представили студентки першого курсу Бузовецька Анна та Коляда Владислава.

Оновлено: Четвер, 26 березня 2015 15:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конференція до дня народження М. Вербицького