«Школа Маркетинг Менеджменту» — Університет «КРОК»

«Школа Маркетинг Менеджменту»

24 березня 2015 Новини та події

4 березня в Університеті «КРОК» стартував 2-й сезон програми «Школа Маркетинг Менеджменту».

Ця програма розрахована на участь досвідчених маркетологів із провідних українських та міжнародних компаній. Вона виникла завдяки Бізнес-школі «КРОК» (BSK) та Європейській бізнес-асоціації (EBA), що на сьогодні є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об'єднує близько 900 європейських, українських і міжнародних компаній.

На відкриття був запрошений спеціальний гість – Ярослав Кутовий, менеджер освітніх програм EBA. Він зазначив, що під час організації школи було враховано всі помилки першого сезону та внесено багато змін, зокрема зменшено кількість людей у групі. Ярослав зауважив, що до кожного учасника застосовується індивідуальний підхід, а при великій кількості людей це було б неможливим.

Протягом навчання учасники програми оволодіють технологіями та інструментами ціннісного маркетингу, що дозволить їм успішно працювати як на В2С, так і на В2В-ринку; оптимізувати діяльність із залучення та утримання клієнтів і доходів; зробити маркетинг прибутковим.

Оновлено: Середа, 23 березня 2016 13:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Школа Маркетинг Менеджменту»