Студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій наголошують: «Вода – це життя!» — Університет «КРОК»

23 вересня 2013 Новини та події

«Вода – це життя!»Зростаюче забруднення води поверхневих водойм, підсилене неефективною роботою водопровідних очисних споруд, створює серйозну проблему отримання якісної питної води. Тому студентами Коледжу економіки, права та інформаційних технологій було створено цікавий і актуальний проект «Вода — це життя!», який передбачає визначення стану питної води в бюветах м. Києва.

Студенти КЕПІТу та учні київських шкіл взяли участь у майстер-класі з реалізації проекту, мета якого — проведення хімічного аналізу води, моніторинг щодо використання води з бюветів, розробка рекомендацій та інформування населення. Під час проведення майстер-класу директор департаменту з розвитку, заступник директора департаменту зв'язків з громадськістю та реклами Університету «КРОК» Тулякова Ірина провела тренінг «Як організувати та провести ваше перше дослідження».

Також у заході брали участь начальник відділу екоосвіти НПП «Голосіївський», координатор акції «Зробимо Україну чистою» в м. Києві Хрутьба Андрій Сергійович, голова екологічного клубу «ЛОТОС» Пижов Олександр, студент КЕПІТу за спеціальністю «Правознавство», та його заступник Шульга Євгенія, студентка спеціальності «Фінанси і кредит».

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 15:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій наголошують: «Вода – це життя!»