«СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ» розпочало щорічні благодійні акції — Університет «КРОК»

«СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ» розпочало щорічні благодійні акції

23 вересня 2013 Новини та події

«СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ» розпочало щорічні благодійні акції23 вересня 2013 року відбулася перша благодійна акція в новому навчальному році. Щорічно такі акції проводить студентське товариство «Серце в долоньках».

Завдяки небайдужості студентів та співробітників Університету протягом першої акції було зібрано 500 гривень. Отримані кошти та кошти з майбутніх промоакцій будуть витрачені на закупівлю необхідних товарів для дітей-інвалідів з Цюрупинського будинку-інтернату.

Адміністрація Університету висловлює подяку організаторам заходу – департаменту зі студентських питань та Студентській раді Університету. Зокрема, Дмитру Єщіганову (студент магістратури), Ярославі Філімоновій (3 курс, ФМВ), Анні Козак (3 курс, ККН), Яні Ященко (3 курс, ККН), Ярославу Савичу (2 курс, ККН), Анастасії Войтенко, Ларисі Чарупі, Катерині Кіщенко (3 курс, ФЕП), Вікторії Ковальчук та Дмитру Шелаєву (студенти КЕПІТу).

Нагадуємо, що дізнатися про наступні промоакції зі збору коштів для дітей ви можете з анонсів на нашому сайті.

Дякуємо за небайдужість!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ» розпочало щорічні благодійні акції