Конкурс-захист наукових робіт у музеї Грушевського — Університет «КРОК»

Конкурс-захист наукових робіт у музеї Грушевського

26 лютого 2015 Новини та події

20 лютого 2015 року в історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів секції «Педагогіка» відділення історії. У заході взяли участь учні 9–11 класів, студенти І та ІІ курсів коледжів. На конкурсі було представлено 21 наукову роботу на різні цікаві теми.

Свою роботу у сфері музейної педагогіки на тему «Використання музейних матеріалів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника при вивченні історії України в 7 класі» гідно презентував  студент ІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій групи «Фінанси і кредит – ексклюзив» Кудряшов Євгеній (науковий керівник Карчина Лариса Яківна). Наукова новизна роботи полягала в тому, що вперше було проаналізовано музейні матеріали Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з метою їх подальшого практичного використання при вивченні історії України в сьомих класах. У процесі своєї роботи студент плідно співпрацював із заступником генерального директора з наукової роботи заповідника Пивоваровим Сергієм Володимировичем.

Вітаємо Євгенія з успішним захистом та зичимо йому подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Оновлено: Понеділок, 02 березня 2015 12:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конкурс-захист наукових робіт у музеї Грушевського