«KROK MAFIA CLUB» відкрив новий сезон — Університет «КРОК»

«KROK MAFIA CLUB» відкрив новий сезон

21 вересня 2013 Новини та події

«KROK MAFIA CLUB» відкрив новий сезон21 вересня 2013 року «KROK MAFIA CLUB» розпочав новий ігровий сезон. Координатор гри – студентка 3 курсу ФЕП Войтенко Анастасія.

У першій грі взяли участь студенти, які вже давно захоплюються «мафією»: голова Студентської ради ЮФ Жданова Юлія, студенти ФМВ Брюханда Євгеній, Дубенський Роман, Михаленко Марія, студентка заочного відділення Кіщенко Катерина. Серед новачків - студенти коледжів Савич Ярослав, Ковальова Аня, Аллахаров Бейрак, студенти ФМВ Зачинський Марк, Самолюк Андрій, Песляк Андрій, Підчасюк Михайло, студенти ІІКТ Оксамитний Валентин, Підчасюк Олександр, студенти ФЕП Матяш Ірина, Чарупа Лариса.

Нагадуємо, що ігри в «KROK MAFIA CLUB» проходять протягом навчального року і кожен «КРОКівець» має змогу взяти в них участь. Всі ігри анонсуються – дату та місце проведення чергової «мафії» можна дізнаватися з оголошень.

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 14:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «KROK MAFIA CLUB» відкрив новий сезон