Новий навчальний рік у студентському самоврядуванні — Університет «КРОК»

Новий навчальний рік у студентському самоврядуванні

19 вересня 2013 Новини та події

Новий навчальний рік у студентському самоврядуванніСтудентська рада Університету «КРОК» активно розпочала новий навчальний рік. Зокрема, 19 вересня у гуртожитку по вул. Т. Шамрило, 6а була проведена зустріч студентів старших курсів з новими мешканцями, яких ознайомили з правилами гуртожитку. Дотримання цих правил є запорукою комфортного проживання. 20 вересня представники Студради знову зустрілися з першокурсниками, щоб обговорити з ними плани на новий навчальний рік. Дякуємо за виявлену ініціативу Чиж Марині, Ждановій Юлії (3 курс, ЮФ), Войтенко Анастасії, Чарупі Ларисі, Бас Софії (3 курс, ФЕП), Філімоновій Ярославі (3 курс, ФМВ), Савичу Ярославу (3 курс, ККН), Пукас Аліні, Дробот Софії (2 курс, ЮФ).

Нагадаємо, що Студентська рада має можливість активно впливати на зміну умов життя в гуртожитку, сприяє студентському працевлаштуванню, творчій і науковій діяльності, бере участь у вирішенні питань міжнародного обміну, у засіданнях Вченої ради та висловлює адміністрації Університету думку студентів.

Якщо Ви маєте бажання допомогти в реалізації проектів та ініціатив і здобути досвід у студентському самоврядуванні, будь ласка, звертайтеся до каб. 117-1. Студентська рада Університету «КРОК» запрошує до співпраці.

Цікавтеся, розвивайтеся, вимагайте більшого!

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 14:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новий навчальний рік у студентському самоврядуванні