Семінар-тренінг у рамках реалізації проекту SCOPES — Університет «КРОК»

Семінар-тренінг у рамках реалізації проекту SCOPES

10 червня 2013 Новини та події

Семінар-тренінг у рамках реалізації проекту SCOPES10 червня в Університеті «КРОК» розпочався семінар-тренінг «Дидактика та впровадження дистанційного навчання у вищій освіті в Україні», що проводиться у рамках реалізації проекту SCOPES наукової співпраці між Східною Європою та Швейцарією «Інституційне партнерство: впровадження сучасних дидактичних методів та дослідницьких інструментів у академічну практику».

Учасники семінару – співробітники КРОКу, які безпосередньо братимуть участь у впровадженні дистанційного навчання в Університеті і в поширенні досвіду застосування технологій дистанційного навчання серед колег. Семінар-тренінг ведуть запрошені гості – Крістіан Рапп, заступник директора центру сучасних освітніх технологій (Університет прикладних наук, м. Цюрих, Швейцарія), Ясмін Гульбахар, директор центру дистанційного навчання (Університет Анкари, Туреччина), а також Ніна Іларіонова – директор центру дистанційного навчання Університету «КРОК».

Серед основних питань семінару – особливості дистанційної форми навчання, сприйняття дистанційних технологій викладачами та студентами, процес переходу від традиційного до навчання до дистанційного.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Семінар-тренінг у рамках реалізації проекту SCOPES