Подаруймо надію на життя! — Університет «КРОК»

Подаруймо надію на життя!

12 лютого 2015 Новини та події

Проект Студентської ради юридичного факультету «Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя» продовжує працювати. 9 лютого 2015 року три активісти: Вадим Донцов (1 курс ФЕП), Артем Курбатов (2 курс ЮФ), Наум Анабтаві (1 курс ФЕП) під керівництвом керівника проекту Ігоря Степанченка здали півтора літра крові першої групи.

Нагадуємо, що мета проекту – допомога якомога більшій кількості людей, які потребують переливання крові. Закликаємо Вас не бути байдужими та приєднуватися до проекту! Давайте разом запалювати життя й дарувати надію тим, кому вона необхідна – дитині чи дорослому, хворому чи пораненому. Саме Ви можете врятувати комусь життя, а ми Вам в цьому допоможемо.

Приєднатися дуже просто, потрібно лише:

1. Мати бажання допомогти людям, які цього потребують
  2. Відповідати критеріям, необхідним для донорства: будь-яка практично здорова людина у віці від 18 до 60 років, якщо немає протипоказань. Люди з масою тіла менше 50 кг або зростом менше 150 см допускаються до донорства в індивідуальному порядку
  3. Зв'язатися з керівниками проекту для отримання інформації за телефоном 093-978-80-11 (Степанченко Ігор) та в групі ВКонтакті
  4. Прийти до пункту збору крові та здати її з такими ж донорами, як Ви

Ми чекаємо на Вас!

Кличте друзів та знайомих, щоб робити добро РАЗОМ, адже це так просто!

Оновлено: Понеділок, 16 лютого 2015 17:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Подаруймо надію на життя!