Наукові здобутки «КРОКу» — Університет «КРОК»

Наукові здобутки «КРОКу»

07 лютого 2015 Новини та події

3 лютого 2015 року відбулося чергове засідання Спеціалізованої вченої ради Д 26.130.01 із правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями: 21.04.01 – економічна безпека держави і 21.04.02 – економічна безпека суб'єктів господарської діяльності.

Щиро вітаємо з успішним захистом дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 21.04.01 – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності Кудака В.М., заступника декана факультета економіки та підприємництва Університету «КРОК» (тема дисертації: «Стратегічне планування в системі забезпечення фінансово-економічної безпеки страхових компаній»), та Лічман Т.В., начальника науково-організаційного відділу Університету «КРОК» (тема дисертації: «Захист комерційної таємниці в системі економічної безпеки підприємств України у процесі євроінтеграції»).

Зичимо Володимиру Миколайовичу і Тетяні Володимирівні подальших досягнень на науковій ниві!

Оновлено: Субота, 14 лютого 2015 13:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Наукові здобутки «КРОКу»