Київському коледжу нерухомості 15 років! — Університет «КРОК»

Київському коледжу нерухомості 15 років!

25 травня 2013 Новини та події

Київському коледжу нерухомості 15 років!Завершальним акордом святкування Дня народження Київського коледжу нерухомості став святковий концерт-зустріч «15 сміливих, примхливих, щасливих...», який об’єднав різні покоління тих, хто був причетний до становлення та розвитку ККН.

Теплими словами студентів, викладачів і гостей зі святом привітали перші засновники коледжу Охтень О.І., Охтень Т.Л. До привітань долучилися перший проректор Університету «КРОК» О.І.Шаров і проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Н.В.Наконечна, Голова Всеукраїнського громадського обєднання «Асоціація фахівців оцінки» Максимов С.Й., Голова FIABCI - Україна Бондаренко О.О., Президент Спілки фахівців з нерухомого майна України Рубанов О.М., Голова ВГО «Спілка оцінювачів України» Козлов О.М., Президент Асоціації професійних управляючих нерухомістю Людкевич Г.С.., Голова Національної ради Ріелторської палати України Несин В.В. Вітання передали Голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації м.Києва Похресник А.К., керівники регіональних відділень та провідних фірм, які працюють на ринку оціночних та ріелторських послуг.

Особливо зворушливими були привітання від колег зі структурних підрозділів Університету — КЕПІТу, факультетів вузу, інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти, кафедри туризму і секції фізичного виховання. Яскравою складовою стала цікава концертна програма, яка подарувала усім присутнім хвилини чудового настрою.

Коледж щиро дякує за приємні та потрібні для навчально-виховного процесу цінні подарунки засновникам Університету і професійним громадським організаціям оцінювачів та ріелторів.

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 12:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Київському коледжу нерухомості 15 років!