Благодійна акція «З Україною в серці – єдині назавжди» — Університет «КРОК»

Благодійна акція «З Україною в серці – єдині назавжди»

25 грудня 2014 Новини та події

Оплотом волі, сили і добра
Стоїш велично, арміє, однині
Ти по обидві сторони Дніпра
І вірно служиш неньці-Україні!

19 грудня 2014 року, на день Святого Миколая, студенти коледжів «КРОКу» провели благодійну акцію на підтримку захисників України, які перебувають на Сході нашої держави. Студенти ІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій спеціальностей «Комерційна діяльність» і «Маркетингова діяльність», а також студенти Київського коледжу нерухомості спеціальностей «Маркетингова діяльність» та «Оціночна діяльність» на чолі з головою циклової комісії з комерційної та маркетингової діяльності Пазєєвою Ганною Михайлівною підготували новорічні подарунки для учасників АТО, щоб підбадьорити та зігріти теплом свого серця тих, хто цього дуже потребує.

Серед новорічних подарунків були сувеніри, листівки, листи, композиції з національною атрибутикою – усе зроблене своїми руками.

О 10.00 в холі Університету розпочалася виставка сувенірів. Оглянувши її, відвідувачі мали проголосувати за сувенір, що найбільше їм сподобався.

Результати голосування виявилися такими:

• І місце – сувенір «Солодка новорічна ялинка» студентки ІІ курсу КЕПІТу спеціальності «Маркетингова діяльність» Науменко Вікторії
  • ІІ місце – сувенір студентки ІІ курсу КЕПІТу спеціальності «Маркетингова діяльність» Парубець Олени
  • ІІІ місце – сувенір «Чарівний сніговик» студентки ІІ курсу КЕПІТу спеціальності «Маркетингова діяльність» Казімко Світлани

Вітаємо переможців і висловлюємо подяку за небайдужість та активність студентам коледжів: Волошиній Анні, Галісевич Любові, Гричик Тетяні, Дубініній Анастасії, Коростельовій Світлані, Костяній Крістіні, Кругляк Яні, Кузьміщенко Олесі, Куклі Юлії, Мазур Дарії, Макаревській Аліні, Мінінберг Дарині, Омельчуку Вадиму, Руліковській Наталії, Чебан Анні, Юзькову Владиславу, Яровій Ользі, Бондаренку В'ячеславу, Галві Максиму, Іщуку Станіславу, Кошевенко Анні, Кулеші Денису, Лебедєву Богдану, Погребному Анатолію, Пяткевичу Андрію, Смєтовій Юліанні, Андрійчук Лідії, Левчук Єлизаветі, Рябову Максиму, Сухій Аліні, Трахтенберг Юлії, Черкас Мілі.

Особлива вдячність за організацію й проведення заходу, за сприяння популяризації патріотичного виховання молоді голові циклової комісії з комерційної та маркетингової діяльності Ганні Михайлівні Пазєєвій.

Оновлено: Четвер, 08 січня 2015 15:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійна акція «З Україною в серці – єдині назавжди»