Університет «КРОК» долучився до нового проекту — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» долучився до нового проекту

28 травня 2013 Новини та події

Університет «КРОК» долучився до нового проектуУніверситет «КРОК» приєднався до проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодим матерям-студенткам у вищих навчальних закладах».

Проект, що діє на базі Сумського держуніверситету, розрахований до 2015 року та реалізується у всіх областях України, АР Крим, Севастополі та Києві. Мета проекту - сприяння гендерній рівності, поширення практики створення рівних можливостей в отриманні професії молодим матерям-студенткам у ВНЗ. Іншими словами - це апробація, вдосконалення та розширення умов в університетах, що дозволяють поєднувати навчання у вищій школі з сім'єю.

Ініціатива включає в себе широкий спектр послуг для студентства – тимчасовий догляд за дитиною (на час, поки батьки перебувають на навчанні), консультування з психологічних, педагогічних та юридичних питань, просвітницькі заходи з навчання батьківській компетентності, пропаганду сімейних цінностей тощо. Крім того, передбачена робота з адміністрацією вишів – тренінги з менеджменту ініціативи «Заклад, дружній до сім’ї». Втілення таких підходів підтримки сім’ї на рівні закладу виступає маркером гендерно-чутливої політики, соціального захисту та послуг по відношенню до вразливої групи – матерів/батьків з маленькими дітьми.

Офіційна підтримка проекту - Міністерство освіти і науки України та Міністерство соціальної політики України. Серед партнерів проекту є міжнародні інституції або їх представництва в Україні, українські фундації, зокрема Universitaet Osnabruck, представництво Фонду Конрада Аденауера, представництво фонду Генріха Бьойля, БО Фонд Братів Кличків тощо.

Більше інформації - на сайті проекту

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 12:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» долучився до нового проекту