Вручення залікових книжок — Університет «КРОК»

Вручення залікових книжок

11 грудня 2014 Новини та події

Уже доброю традицією стало урочисте вручення залікових книжок студентам-першокурсникам КЕПІТу напередодні першої в їхньому житті заліково-екзаменаційної сесії. І це цілком доречно, тому що тримаючи в руках такий важливий документ, студент першого курсу серйозно замислюється над тією відповідальністю, з якою він стикається під час складання своїх перших заліків.

Цього року церемонія вручення заліковок проходила 25 та 26 листопада в актовій залі. На свято прийшли дати свої настанови голови циклових комісій. Поздоровили й підтримали першокурсників адміністрація та студенти старших курсів Коледжу.

Я, завідувач відділення загальноосвітньої підготовки, сподіваюся, що вислів «Від сесії до сесії живуть студенти весело» стане лише позитивним лозунгом на старті цього не дуже легкого, але такого захоплюючого марафону. Адже всі веселощі позаду, а попереду серйозна напружена робота.

Бажаємо першокурсникам наснаги, успіхів та тільки гарних оцінок!

Кудряшова Світлана Вікторівна

Оновлено: Субота, 20 грудня 2014 18:00