«КРОК» відсвяткував Міжнародний день студентів — Університет «КРОК»

«КРОК» відсвяткував Міжнародний день студентів

05 грудня 2014 Новини та події

17 листопада весь світ відзначав Міжнародний день студентів.

А в Університеті «КРОК» святкування тривали цілий тиждень :)

Кожного ранку починаючи з понеділка, незважаючи на похмуру осінню погоду, Студентська рада дарувала всім, хто приходив до «КРОКу», святковий настрій. Переглянути фото

Уже 2 роки в Університеті діє «KROK Mafia Club», що дає можливість усім бажаючим зіграти в «Мафію», найбільш студентську гру. У вівторок, 18 листопада, досвідчені гравці ділилися своїм досвідом із новими учасниками. Швидше за все, на клуб очікує значне поповнення за рахунок першокурсників. Приєднуйтеся і Ви! Переглянути фото

Вівторок довів, що ми шануємо країну, в якій живемо, та знаємо її історію! Брейн-ринг «Я люблю Україну», організований Студентською радою юридичного факультету, пройшов з успіхом. У битві ерудитів взяли участь представники різних навчальних підрозділів «КРОКу». У запеклій боротьбі перемогу здобули студенти юридичного факультету, друге місце за факультетом міжнародних відносин, третє виборов Інститут інформаційних та комунікаційних технологій, четверте в Київського коледжу нерухомості. Переглянути фото

Крім того, у вівторок Студентська рада юридичного факультету провела акцію проти паління та на підтримку здорового способу життя – студенти обмінювали цигарки на цукерки. Переглянути фото

У середу, 19 листопада, святкувала Студентська рада Київського коледжу нерухомості. Було організовано конкурси, вікторини, поздоровлення.

Також цього дня на «КРОКівців» чекав перегляд студентських короткометражних фільмів. У кіноконкурсі взяли участь 5 робіт. Перше місце посіла робота Київського коледжу нерухомості. Друге місце поділили між собою фільми студентів юридичного факультету та Марченко Вікторії. Третє місце зайняла робота факультету міжнародних відносин. А в номінації «Найоригінальніший задум» переміг фільм факультету економіки та підприємництва. Поза конкурсом з успіхом була представлена робота Студентської ради Університету, що заслужила овації глядачів. Усі автори отримали подарунки. Було внесено пропозицію знімати короткометражні фільми на різну тематику кожного місяця.

20 листопада відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню студентів. Концерт проходив у вигляді трансляції університетського телеканалу «КРОК-ТВ». Глядачів вітали команда КВК «Голый завтрак», Театр танцю «КРОК», Вокальна студія «КРОК», студенти-активісти та адміністрація навчального закладу. Голова Студентської ради Університету Анастасія Войтенко вручила всім факультетам, коледжам і Інституту інформаційних та комунікаційних технологій подяки за виховання розумних, успішних і талановитих студентів, які блискуче представляють «КРОК».

Вечір четверга «КРОКівці» провели на яскравій вечірці в клубі «Форсаж».

21 листопада святкову естафету підхопив факультет міжнародних відносин. А Студентська рада Університету провела набір до команди КВК «КРОК».

Завершив студентський тиждень 22 листопада проект Студради юридичного факультету «КіноКРОК».

Дякуємо всім студентам, які брали активну участь у заходах під час святкового тижня!

Студентство Університету економіки та права «КРОК» висловлює подяку ректору Лаптєву Сергію Михайловичу, адміністрації, усім підрозділам за підтримку студентських ініціатив та проектів.

Оновлено: Середа, 23 березня 2016 13:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» відсвяткував Міжнародний день студентів