«КРОК» взяв участь у відзначенні 15-річчя Європейської бізнес-асоціації — Університет «КРОК»

«КРОК» взяв участь у відзначенні 15-річчя Європейської бізнес-асоціації

27 листопада 2014 Новини та події

18 листопада в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулися урочистості з нагоди Щорічних загальних зборів членів Європейської бізнес-асоціації (EBA AGMM). Серед присутніх були представники бізнесу, дипломатичного корпусу та друзі Асоціації. Загалом  на захід було запрошено близько 500 гостей, які адресували свої привітання та теплі слова президенту EBA Tomas Fiala, виконавчому директору Anna Derevyanko та всій команді Асоціації.

Університет «КРОК», що приєднався до Асоціації в травні 2014 року, на зборах представляли ректор Сергій Михайлович Лаптєв та виконавчий директор Бізнес-школи «КРОК» Ольга Михайлівна Карпова.

Під джазовий акомпанемент неперевершеного Alex Cogan святкування 15-ї річниці AGMM вдало поєднало в собі офіційну частину, представлення новообраної ради EBA 2015–2016, та невимушене спілкування членів Асоціації за келихом шампанського в дружній атмосфері.

Оновлено: Четвер, 04 грудня 2014 09:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» взяв участь у відзначенні 15-річчя Європейської бізнес-асоціації