Результати першого етапу «Осіннього марафону» — Університет «КРОК»

Результати першого етапу «Осіннього марафону»

17 жовтня 2014 Новини та події

15 жовтня 2014 року відбувся перший етап спортивних змагань «Осінній марафон». Спортсмени Коледжу економіки, права та інформаційних технологій змогли проявити себе в стрибках у довжину, підтягуванні, віджиманні, вправах на турніках та іншому. Групи підтримки активно підбадьорювали свої команди, вигукуючи запальні гасла  під час переклички.

За результатами змагань визначено переможців: І місце – РПЗ-1, ІІ місце – ОПСІК, П, ІІІ місце – МД/ФіК, ІV місце – РПЗ-2, V місце – ФіК екс., VI місце – ЕП/КД.

Нагадуємо, що в команд ще є можливість виправити ситуацію. Другий етап «Осіннього марафону» відбудеться 20 жовтня. Бажаємо успіху!

Оновлено: П'ятниця, 17 жовтня 2014 21:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Результати першого етапу «Осіннього марафону»