Результати конференції трудового колективу — Університет «КРОК»

Результати конференції трудового колективу

25 лютого 2013 Новини та події

Результати конференції трудового колективу25 лютого 2013 року відбулася конференція трудового колективу Університету «КРОК».

Цього року метою Конференції було оголосити підсумки роботи колективу Університету за 2011-2012, оголосити завдання на поточний навчальний рік, обрати виборних представників до складу Вченої ради Університету, затвердити склад комісії з трудових спорів.

На початку Конференції ректор Університету представив підсумки та основні досягнення 2011-2012 навчального року, а також оголосив основні завдання на поточний навчальний рік. Було схвалено основні напрями діяльності колективу Університету на 2012-2013 навчальний рік.

Вітаємо нових виборних представників від науково-педагогічних працівників, які увійшли до складу Вченої ради Університету: професора кафедри міжнародних відносин та інформації, Бершеду Є.Р., та професора кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права - Француза А.Й. та представника від інших працівників Сушка А.М., начальника юридичного відділу. До складу комісії з трудових спорів Університету було обрано Новіцьку Н.К., завідувача економічного відділення Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Вітаємо обранням на посаду ректора вищого навчального закладу Університету «КРОК» Лаптєва С.М.

Оновлено: Понеділок, 17 березня 2014 15:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Результати конференції трудового колективу