Завершилось методоб'єднання викладачів іноземної мови Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва — Університет «КРОК»

26 лютого 2014 Новини та події

Методоб'єднання викладачів іноземної мови Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів26 лютого 2014 року Університет «КРОК» гостинно відкрив двері для методичного об'єднання викладачів іноземної мови Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва.

У вітальному слові перший проректор Університету Шаров О.І. наголосив на актуальності дисципліни «іноземна мова» у підготовці студентів, підкреслив важливість мовної підготовки саме в коледжах.

Директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєва Л.П. розповіла про особливості програми «КЕПІТ-Ексклюзив» та різноманітні проекти навчального закладу. Студентки ІІІ курсу спеціальності «КЕПІТ-Ексклюзив» Мільковіч Єкатерина та Карибіна Аліса англійською мовою представили свій навчальний заклад і цікаве та насичене студентське життя.

Викладач англійської мови Шкляр С.П. торкнулась методичних питань у викладанні іноземних мов, поділилась досвідом підготовки робочих навчальних програм для студентів різних спеціальностей і курсів.

Директор Київського коледжу нерухомості Дзюбко В.В. зупинився на особливостях ознайомлення студентів із професійною термінологією як на заняттях з економічних дисциплін, так і під час вивчення іноземної мови.

Голова міського методичного об'єднання Соколова Л.С. та присутні представники 15 коледжів і технікумів міста подякували нашому Університету і коледжам за гостинність, відзначивши високий рівень напрацювань викладачів і чудове володіння мовою студентами.

Оновлено: Середа, 26 березня 2014 22:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Завершилось методоб'єднання викладачів іноземної мови Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва