Вітаємо Віткіна Л.М. з присвоєнням вченого звання професора — Університет «КРОК»

Вітаємо Віткіна Л.М. з присвоєнням вченого звання професора

10 лютого 2014 Новини та події

Вітання Віткіна Л.М. з присвоєнням  вченого звання професора

Щиро вітаємо Віткіна Леоніда Михайловича радника ректора з якості, стандартизації та сертифікації з присвоєнням вченого звання професора.

Пан Віткін має безліч особистих досягнень, ось невеликий перелік із головних: працював заступником Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики; є державним службовецем 3 рангу; провідний аудитор системи управління якістю Міжнародного реєстру сертифікованих аудиторів (IRCA, Великобританія);   сертифікований аудитор державної системи сертифікації УкрСЕПРО; нагороджений орденом за заслуги 3-го ступеня, почесним знаком за заслуги Міждержавної Ради держав-учасниць СНД з стандартизації та трьома почесними знаками за заслуги в сфері стандартизації Держспоживстандарту України; автор 2-х винаходів, більш ніж 50 наукових статей в Україні та за кордоном, монографій, підручників, посібників з питань якості, стандартизації, метрології, сертифікації.

Зокрема в Університеті «КРОК» Леонід Михайлович впроваджує стандарти якості  в корпорації.

Зичимо подальших успіхів та процвітання!

Оновлено: Четвер, 13 березня 2014 16:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Віткіна Л.М. з присвоєнням вченого звання професора