Відбувся ІІ етап регіонального проекту КЕПІТу «Крок назустріч – 2» — Університет «КРОК»

Відбувся ІІ етап регіонального проекту КЕПІТу «Крок назустріч – 2»

03 жовтня 2014 Новини та події

29 вересня 2014 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувся черговий етап регіонального проекту «Крок назустріч – 2», учасники якого відвідували майстер-класи, тренінги та координаційні зустрічі з фахівцями, ознайомлювалися з новими пропозиціями до співпраці. У заході взяли участь близько 160 учнів зі шкіл Києва та Київської області.

Кожен учасник мав змогу відвідати секцію, що найбільше йому сподобалася. Паралельно працювали такі секції: «Creative flowers», «Волонтер – це звучить круто!», «Вода – це життя: біоіндикація)», «Ecostep»  та «Шинам STOP!», «Відеоролик на роликах: сім невідомих чудес Києва». Мета заходу – реалізація проектів, створених співробітниками і студентами Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

На заході з презентаціями виступили президент ГО «Нова Атлантида» Рудковська А.О., провідний  інженер з рекреаційного благоустрою Бойко О.О., президент ГО «Союз «Золотий вік України» Баранова Яніна, координатор Проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» Київського регіону Чуйко Ганна, професійний режисер-сценарист, керівник курсу «Медіа» проекту «Піраньї КРОКу» Валігура Тарас, студенти Університету «КРОК» і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Захід підтримали департамент освіти і науки, молоді та спорту м. Києва, координаційна рада ПАШ ЮНЕСКО України, Національний природний парк «Голосіївський».

Адміністрація Коледжу економіки, права та інформаційних технологій та Департамент довузівської підготовки висловлює подяку керівникам навчальних закладів, які підтримали проект:

• Спеціалізована школа № 16
  • Початкова школа № 326
  • Гімназія № 75
  • Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова

Адміністрація КЕПІТу висловлює подяку студентам за активну участь:

• Дяченко Вікторії
  • Пижову Олександру
  • Василевській Анастасії
  • Шерстюк Світлані
  • Наконечній Анастасії
  • Кучуку Кирилу
  • Прохоренко Ользі
  • Христманн Каріні
  • Гричик Євгенії
  • Гасановій Сабіні
  • Поповій Юлії
  • Романцю Сергію
  • Жуковській Віті
  • Жуковій Маргариті
  • Руліковській Наталії
  • Окунській Марині
  • Кудряшову Євгенію
  • Тела Джонатан

Наступну зустріч заплановано на грудень 2014 року. У порядку денному – підбиття підсумків та захисту проектів. Чекаємо на Вас!

Оновлено: Понеділок, 06 жовтня 2014 10:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся ІІ етап регіонального проекту КЕПІТу «Крок назустріч – 2»