Відбулися загальні збори професорсько-викладацького складу — Університет «КРОК»

Відбулися загальні збори професорсько-викладацького складу

01 вересня 2014 Новини та події

29 серпня 2014 року пройшли загальні збори професорсько-викладацького складу Університету «КРОК».

Розпочався захід виступом ректора Університету Лаптєва С.М., який підбив підсумки приймальної комісії, оголосив основні напрями та план роботи на наступний рік і привітав КРОКівську громаду з початком навчального року.

Під час зборів відбулося традиційне нагородження ювілярів. Ювілейні медалі були вручені проректору, декану юридичного факультету Гіжевському Володимиру Казіміровичу, завідувачу кафедри туризму Мелько Людмилі Федорівні, доценту кафедри управлінських технологій Філатову Сергію Антоновичу.

Проректор із наукової роботи Сідак В.С. оголосив результати конкурсу на здобуття премії ректора Університету за найкраще навчальне видання року. Кращим було визнано навчальний посібник «Електронний PR», що вийшов за редакцією завідувача кафедри міжнародних відносин та інформації Терещука В.І. і старшого методиста кафедри Терещук М.І. Усі учасники конкурсу отримали дипломи (Ушакова Н.М., Пазєєва Г.М., Лелюк О.О., Закревська О.Ю., Хрутьба В.О.).

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулися загальні збори професорсько-викладацького складу